Roland DG, TrueVIS VG2 ve SG2 Bas/Kes ile Prestijli Buyers Lab 2020 Geniş Format Pick Ödülleri’ni Kazandı

Roland DG Expands Award-Winning TrueVIS Printer/Cutters Lineup with New SG2 Series

Geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi olan Roland DG Corporation, Keypoint Intelligence'ın Buyers Laboratuvarı'ndan üç ödül aldı. Roland'ın TrueVIS bas/kes cihazları, Geniş Format 2020 Pick Ödülleri'nin üç kategorisinde birinci oldu.

Sunum töreni bu ayın başında Viscom Italia'daki Roland DG standında gerçekleştirildi. Keypoint Intelligence EMEA/Asya Araştırma ve Laboratuar Hizmetleri Direktörü David Sweetnam ödülü, Roland DG Dijital Baskı İşletme Bölümü Başkanı Kohei Tanabe, Roland DG Orta Avrupa ve Roland DG İberya Başkanı ve CEO'su Stefania Cimino ve Üretici, Roland DG Ürün Yönetimi, Dijital Baskı İşletme Bölümü’nden Koji Takahashi’ye takdim etti..

Çok ödüllü TrueVIS teknolojisi

Buyers Lab, belge görüntüleme endüstrisi için dünyanın önde gelen bağımsız test ve analiz sağlayıcısıdır ve 50 yıldan uzun süredir ekipmanları değerlendirmektedir. Pick Awards, Buyers Lab'ın önceki yıllardaki zorlu saha testlerinde en iyi performansı sergileyen ürünler olarak kabul edilir:

• Turuncu mürekkepli (CMYKLcLmLkOr) TrueVIS VG2 serisi 8 renkli bas/kes, Üstün Gamut Genişliği Eko-Solvent/Lateks 54"/64" Yazıcı kategorisinde birinciliği kazandı

• Beyaz mürekkepli (CMYKLcLmLkWh) TrueVIS VG2 serisi 8 renkli bas/kes, Üstün Gelişmiş CMYK Eko-Solvent/Lateks 54"/64" Yazıcı kategorisinde birinci oldu

• Ekim ayında piyasaya sürülen TrueVIS SG2 serisi 4 renkli bas/kes (CMYK), Üstün Giriş Seviyesi CMYK Eko-Solvent/Lateks 54"/64" Yazıcı kategorisinde altın aldı.

Bu ödüller, jüri üyeleri tarafından "istisnai cihazlar" olarak tanımlanan Roland'ın TrueVIS serisinin parlayan kazançlarının en sonuncularıdır. TrueVIS VG2 serisi, bu yılın başlarında Las Vegas'taki ISA Uluslararası Sign Fuarı’nda 'İnovasyon Ödülü'nü kazandı ve daha sonra prestijli 2019 Özel Grafik Görüntüleme Derneği (SGIA) tarafından Rulodan ruloya/Solvent/ Lateks (80" altı) kategorisinde "Yılın Ürünü" Ödülü'ne layık görüldü. Yenilikçi en yeni nesil TrueVIS TR2 mürekkebi ayrıca Dijital Mürekkepler - Eko-Solvent/Solvent/Lateks kategorisinde de yüksek dereceler kazandı.

TrueVIS VG2 Mayıs ayında prestijli EDP (Avrupa Dijital Baskı Birliği) Ödülleri 2019'da 'En İyi Bas ve Kes Çözümü' seçildi ve jüri, Roland'ın TrueVIS VG2 serisi tasarımında 'ürün geliştirmeyi' yeniden tanımladığını açıkladı.

Dünya çapında 129.000'den fazla entegre bas ve kes makinesi*

Bu endüstri kuruluşları, Roland DG'nin dünya genelinde 129.000'den fazla entegre bas ve kes cihazı satışı gerçekleştirerek bas ve kes pazarındaki liderliğini doğruladı*. Çarpıcı çıktı kalitesi, etkileyici medya uyumluluğu, önde gelen medya üreticilerinin sertifikaları ve GREENGUARD Gold sertifikası, grafiklerin hem sektörde çalışanlar hem de müşterilerle TrueVIS'in başarısına katkıda bulunan okullar ve hastaneler gibi hassas yerlerde bile kullanım için uygun olduğunu gösterir.
* Şirketten Aralık 2018 itibariyle gönderilen toplam inkjet bas/kes cihazı sayısı.


Bağımsız raporu indirebilirsiniz.
on the TrueVIS VG2 and TrueVIS SG2.

TrueVIS VG2
TrueVIS SG2