IDS 2019’da DGSHAPE’i keşfedin. Geleceklerini şekillendirmeleri için dental profesyonellerini güçlendiren ölçeklendirilebilir CAD/CAM teknolojisinin öncüleri IDS 2019’da.


DGSHAPE (eski adıyla Roland EasyShape), öncü CAD/CAM teknoloji çözümlerini 12-16 Mart tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşecek olan IDS 2019'da sergileyecek. Dünya çapında 9,500 ünite sevk ederek dental endüstrisindeki en hızlı büyüyen markalardan biri olan DGSHAPE by Roland, geleceğe odaklı dental laboratuvarlarının ve kliniklerin işlerini hızla büyütmelerini sağlıyor.

İster özel bir laboratuvarda veya kazıma merkezinde ya da klinikte veya bir ofis laboratuvarında olsun, DGSHAPE kazıma ve 3D çözümleri, ortak teknoloji ile sorunsuz bir şekilde entegre olan rehber eşliğindeki bir iş akışının güvencesiyle birlikte açık bir çözümün esnekliği ile hem kazıma hem de 3D çözümlerinde en iyisini sunar.

DGSHAPE standı, IDS'deki temsilciler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir destinasyon olacak. Yeni teknolojilerin heyecan verici serisini çalışırken görmek ve stantta bulunan Seminerler Tiyatrosu’nda fikir liderlerinden en yeni CAD/CAM teknolojisi trendleri hakkında bilgi edinmek için DGSHAPE standı bir fırsat olacak.


DGSHAPE kazıma teknolojisi IDS’de sergileniyor

IDS 2019'daki DGSHAPE alanında, son teknoloji sulu ve kuru dijital kazıma çözümleri, yeni iş zekası yazılım araçları ve daha fazlası sergilenecek.

 

Optimum kolaylık, malzeme esnekliği ve gözetimsiz üretim için DWX-52DCi, kazıma sırasında otomatik olarak değiştirilebilen altı farklı diske kadar yükleme yapabilen bir Otomatik Disk Değiştirici (ADC) sunar. DWX-52DCi ayrıca, kullanıcıların ne zaman malzeme sipariş edeceklerini ve uçları ne zaman değiştireceklerini görmelerini ve yatırım getirisini belirlemelerini sağlayan DWINDEX performans izleme yazılımını da destekler.

DWX-52D, endüstri standardı DWX-51D'nin gelişmiş versiyonudur. Yeni geçmeli bir kelepçe sistemi, çeşitli malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde kurulmasını sağlar ve laboratuvar çalışmasını hiç olmadığı kadar kolay ve verimli hale getirmek için disk kullanımını en üst düzeye çıkarır.

Her iki makine, çok çeşitli malzemelerin tam otomatik kazıması için 15'e kadar ucu destekleyen bir Otomatik Uç Değiştirici’ye sahiptir. Zirkonya, mum, PMMA, alçıtaşı, PEEK, fiberglass, kompozit resin ve krom kobalt sinter metal, kuronlar, kopingler, köprüler ve kaplamalar gibi çeşitli uygulamalar için verimli ve doğru bir şekilde kazınır.

Kârlılığı artırmak ve hastalar için bekleme süresini kısaltmak amacıyla etkili bir ıslak öğütme çözümü arayan diş hekimleri için, DGSHAPE'in büyüyen dental restorasyon teknolojileri portföyüne yeni eklenen DWX-42W de fuarda sergileniyor olacak.

 

DWX-42W, popüler cam seramik ve kompozit resinlerin yüksek hassasiyet ve doğrulukla ıslak kazımasını sağlar ve önceki popüler DWX-4W modelinin bir dizi geliştirmesine sahiptir. Bunlar arasında; daha fazla malzeme uyumluluğu için yeni kazıma burları, gözetimsiz üretim için gerektiğinde kazıma burlarını devre dışı bırakma amaçlı altı aletli Otomatik Uç Değiştirici (ATC), ethernet bağlantısı ve yeni, yüksek hassasiyetli bir DGSHAPE tasarımlı spindle bulunur.

Önemli ek güncellemeler arasında azaltılmış hava basıncı ve hacim gereksinimleri (mevcut basınçlı hava kaynağıyla çalışmada artırılmış uyumluluk) ve %50'ye kadar daha hızlı kazıma süreleri yer alır.

Mevcut iş akışlarına kolay entegrasyon için DWX-42W, tarayıcı laboratuvar teknisyenlerinin ve klinisyenlerin aşina oldukları yazılımı kullanma esnekliğini sunar. Klinikte tek bir makine olarak kurulan veya laboratuvar ortamında bir DWX-52D ile eşleştirilen DWX-42W, ölçeklenebilirliğe olanak sağlar ve büyümekte olan bir işletmenin artan müşteri gereksinimlerini karşılamasını kolaylaştırır.

Dahası kapsamlı bir örnek yelpazesiyle DGSHAPE standına gelen ziyaretçiler, günümüzün dijital üretim potansiyelini kullanan dental profesyonelleri için mümkün olan çok yönlülüğü ve kâr fırsatlarını keşfedecekler.


DGSHAPE Seminer Tiyatrosu  

DGSHAPE, en yeni endüstri trendlerinden ve içgörülerinden haberdar olmak isteyen ziyaretçiler için stant içi Seminer Tiyatrosu'ndaki bir seminer programına ev sahipliği yapıyor. Dünya çapında ünlü endüstri uzmanları ve liderleri, CAD/CAM teknolojisindeki deneyimlerini bir dizi pratik ve etkileşimli oturumda paylaşacaklar.

14 Mart Perşembe günü saat 10:00'da Dr. Jan Hajtó, DGSHAPE'i IDS prestijli Konuşmacılar Köşesi'ndeki konferanslar programının bir parçası olarak temsil edecek. Diş estetiği, tüm seramik restorasyonlar, CAD/CAM, dijital diş hekimliği ve kompleks prostodonti tedavileri konusunda uluslararası üne sahip bir konuşmacı olan Dr. Hajtó, 'CAD/CAM Hasta Başında Kazınan Restorasyonlar - Uygulama ve Klinik Hususlar'ı sunacak. Açık bir hasta başı sisteminin uygulaması için karar kriterlerini ana hatlarıyla belirtecek, entegre iş akışlarının en iyi uygulama örneklerini sunacak ve CAD/CAM kazınmış restorasyonlar için temel hazırlık ilkelerini paylaşacak.


DGSHAPE Partisi

DGSHAPE, 14 Mart Perşembe günü saat 17:00'den itibaren 'Happy Hour' stant partisine bir kez daha ev sahipliği yapacak. DGSHAPE, IDS'ye katılan değerli müşterilerini ve endüstri ortaklarını, müzikli eğlence ve önemli fikir liderleriyle iletişim kurma şansı için DGSHAPE ekibine katılmaya davet ediyor.

 

IDS 2019’da DGSHAPE

DGSHAPE Roland Orta Avrupa Başkanı Patrice Denonfoux: 'IDS 2017'nin başarısını temel alarak, müşterilerimizi, meslektaşlarımızı, ortaklarımızı ve endüstri dostlarını öncü çözümlerimizi görmeye davet ettiğimiz IDS’e bu sene geri dönmekten mutluluk duyuyoruz. Bu, teknik mükemmellik, estetik ve ticari getirinin hepsinin müşterilerimizin başarısında eşit bir rol oynadığı konusundaki farkındalığımızı yansıtıyor.’ dedi.


DGSHAPE, IDS 2019’da Salon 3.1, Stant L030/M029’da.
IDS 2019 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için lütfen www.english.ids-cologne.de adresini ziyaret edin..