‘Her Şeye Baskı Yapan Çözümler’ InPrint Münih 2019'da Roland DG standında

Roland DG Expands Award-Winning TrueVIS Printer/Cutters Lineup with New SG2 Series

InPrint 2019'da, küresel dijital baskı çözümleri üreticisi Roland DG (stant 746), geniş donanım, yazılım ve mürekkep teknolojileri portföyünde yer alan en son yeniliklerden bazılarını sergileyecek. 'Her Şeye Baskı Yapan Çözümler' teması ile yer alacak Roland DG’nin uzman ekibi, canlı demoları ve bilgilendirici örnek uygulama yelpazesine ek olarak ziyaretçilere, özel ihtiyaçları için en iyi çözümleri bulmalarına yardımcı olmak adına stantta hazır olacak.

Özel endüstriyel baskı ihtiyaçlarını karşılamak için ‘kullanıma hazır’ veya ısmarlama çözümler
Roland, dünya çapındaki lider markalarla endüstriyel baskı alanında kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Gerçekçi ürün ve ambalaj prototiplerinden ve işlevsel modellerden dekoratif ve işlevsel amaçlar için ürün özelleştirmeye kadar çok çeşitli endüstriyel uygulamalar sunmak adına Roland çözümlerine güvenilir.

InPrint 2019 (Münih, Almanya 12-14 Kasım), endüstriyel ve tüketim malları alanındaki uzmanları bir araya getirecek ve bu nedenle Roland DG'nin 'kullanıma hazır' ürünlerinden ve aynı zamanda ısmarlama çözümlerinden etkileyici bir ürün yelpazesi sunması için mükemmel bir ortam olacak. Dünya genelindeki markaların ve üreticilerin özel gereksinimlerini karşılamak için ortaklarla birlikte geliştirilen çözümler sergilenecek.

Roland DG EMEA İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Paul Willems, "Roland, özünde bir çözüm sağlayıcısıdır; pazar ihtiyaçlarını karşılamak, benzersiz müşterilerimiz için özel çözümler oluşturmak için endüstri ortaklarımızla en iyi teknolojileri geliştirmeye çalışıyoruz." dedi. Willems sözlerini, "InPrint Münih 2019, müşterilerimizle ve endüstriyel baskı profesyonellerimizle bağlantı kurmak, bu heyecan verici alanla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak ve daha fazla işletmenin başarıya ulaşması için sınırları daha fazla zorlamak adına mükemmel bir fırsat." diyerek sonlandırdı.

Endüstriyel baskının sınırlarını zorlayan yenilikler
Kapsamlı inkjet baskı sistemleri (sadece baskı ve bas ve kes), UV doğrudan baskı, süblimasyon baskı, mürekkep, yazılım ve daha fazla ürün portföyüyle, Roland çözümleri plastik, metal, ahşap, cam dahil olmak üzere deri, vinil, tuval ve tekstil gibi inanılmaz derecede geniş yüzey yelpazesi ile uyumludur. Bunlar, talep üzerine özel üretim veya daha yüksek hacimli işlemler için farklı grafik uygulamaları için kullanılır. Roland çözümleri, tutarlı ve yüksek kaliteli çıktı sunarken, farklı endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için mükemmel yatırım geri dönüşü sağlar ve etkileyici derecede esneklik sunar

InPrint'teki Roland standında vurgulanan katalog çözümleri arasında; kısa bir süre önce canlı metinlerin, koyu renk görüntülerin ve hatta tekstildeki ögelerin doğrudan güvenli ve kolay bir işlemle medyaya basılmasını sağlayan, çok çeşitli malzemeler ve nesnelerle uyumlu olan VersaUV LEF2-300 UV-LED yazıcı bulunmaktadır. VersaUV serisi, mimarlık ve tasarım, otomotiv, mobilya ve iç dekorasyon, ambalaj prototipleri ve işaret ve görüntü gibi endüstrilerde başarıyla kullanılmaktadır. Teknoloji, bireysel müşteriler için talep üzerine kişiselleştirilmiş baskı sunar ve bu nedenle tüketim malları üreticileri ve perakendeciler için idealdir.

Ayrıca Roland DG standında, hassas uygulamalar için dünyanın ilk eko-solvent masaüstü yazıcısı olan yeni SF-200 masaüstü yazıcı da yer alacak. Güvenli ve dayanıklı eko-solvent mürekkepleri sayesinde SF-200, yiyecek kapları, spor malzemeleri, sağlık ve kişisel hijyen ürünleri, tıbbi aletler, kozmetik ambalajları, elektronik ve çocuk oyuncakları gibi nesnelere tam renkli dijital baskı için idealdir.

Roland, membranlı anahtarlara ve kontrol panellerine, özelleştirilmiş tasarımlarla çeşitli şekil ve boyutlarda baskı yapmak için ısmarlama bir çözümü de sergileyecektir.

Tüm Roland çözümleri, kullanıcının ihtiyaçlarına göre hazırlanmış servis planları ve profesyonel destek ile desteklenmektedir.

Bu heyecan verici çözümler ve daha fazlasıyla, Roland standının ziyaretçileri kendi Roland baskı çözümlerini bulmaları ve endüstriyel baskı gereksinimleri hakkında marka temsilcilerinden daha detaylı bilgi almaları için davet ediliyor.


Roland DG'yi InPrint Münih 2019'da 746 numaralı stantta ziyaret edin.
InPrint Münih 2019, 12-14
Kasım tarihleri arasında, Almanya’da Münih Ticaret Fuarı Merkezi'nde gerçekleştirilecek.