Roland DG, FESPA'da yeni TrueVIS VG2 keşif atölyelerini deneyimlemek için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor

Nadia Plomp will deliver exciting TrueVIS VG2 workshops on Roland DG booth at FESPA 2019

 

26 Nisan 2019 - Roland DG (Hall A5 Stant H10), FESPA 2019’un ziyaretçilerine çığır açan yeni Roland TrueVIS VG2 bas/kes makineleriyle etkileşimde olmaları için büyük bir fırsat sunuyor. Endüstrinin yeni ve ‘sınıfının en iyisi’ bu geniş formatlı dijital bas ve kes cihazı konusunda neden oldukça heyecanlı olduğunu göstermek için bir dizi atölye düzenliyor. Piyasaya sunulmasından bu yana Roland TrueVIS VG2 oldukça büyük ilgi gördü ve prestijli bir ISA Yenilik ödülü kazandı, Roland'ın beklentilerini bile aşan şekilde müştelerden talep gördü. TrueVIS VG2-640 ve VG2-540 modelleri, önemli derecede uygun bir fiyatla birlikte renk kalitesi, verimlilik, çok yönlülük ve kesim hassasiyetinde yeni bir endüstri standardı belirlemektedir. Talep edilenden çok daha fazlasını sunan yazıcıların çalışırken görülmesi gerekir. Bu nedenle özel TrueVIS VG2 Keşif Bölgesi, fuara gelen tüm ziyaretçiler tarafından mutlaka görülmesi gereken bir alandır.

14-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde gerçekleşen FESPA Global Baskı Fuarı’nda dört günü boyunca düzenlenecek TrueVIS VG2  atölyeleri, Roland DG Benelüks Ürün Uzmanı Nadia Plomp tarafından gerçekleştirilecek. Nadia, müşterilerin özel uygulamaları için en iyi çözümü bulma konusunda Roland bayilerini uzun yıllar boyunca desteklemiş ve engin bir deneyime sahiptir. Nadia’nın bilgisi, ne kadar karmaşık olursa olsun kendi baskı sorunlarını çözecek bir sistem arayanlar için paha biçilmezdir.

 

Nadia Plomp Product Specialist at Roland DG Benelux to host interactrive TrueVIS VG2 workshops

 

"“FESPA'daki temamız, ’Sizin için Önemli Olan Şeyler, Bizim Yaptıklarımıza İlham Verir’. Piyasadaki en doğru, yüksek performanslı bas/kes cihazı olduğuna inandığımız şeyi mükemmelleştirmemizi sağlayan endüstri geri bildirimlerini her zaman dikkate aldık. Ve bugün TrueVIS VG2’yi yarattık.” diyor Nadia. “Ödüllü TrueVIS VG serisinde, mükemmel baskı ve kesim kalitesi ve akla gelebilecek en parlak renkler dahil olmak üzere 40'tan fazla fantastik geliştirme var.” diye devam ediyor. “Bu yeni cihazla gerçekten gurur duyuyoruz. Çok fazla araştırma, çaba ve zamanın sonucu ve herkesi atölyelerimizden birine katılmaya ve kendileri için bu cihazı görmeye davet etmek istiyoruz.” TrueVIS VG2  atölyeleri, Roland DG standında her gün saat 11:00, 12:00, 14:00 ve 15:00 saatlerinde, TrueVIS VG2 Keşif Bölgesi’nde gerçekleşecek. Ziyaretçiler, sadece 20 dakika içinde canlı bir gösteri deneyimleyebilecek, geniş bir yelpazedeki uyumlu medya örneklerini görebilecek, iç ve dış mekan reklamlarının, araç grafiklerinin, afişlerin, posterlerin ve etiketlerin, paketleme prototiplerinin, giyim ısı transferlerinin ve çok daha fazlasının sağlayacağı kazançlı uygulamaların genişliğini anlayabilecek ve Roland cihazının, sınıfındaki diğer yazıcılara oranla nasıl daha iyi performans gösterdiğini keşfedebilecekler.

 

Experience the unmissable Roland TrueVIS VG2 printercutters at FESPA 2019

'TrueVIS VG2'yi Seçmek İçin En Önemli 7 Neden' başlıklı VG2 baskı ve kesim atölyeleri, temel özelliklerin ve avantajların, herhangi bir küçük veya büyük baskı işletmesini dönüştürmeye nasıl yardımcı olacağını açıklayacaktır. TrueVIS VG2'nin tek günde uygulamayı nasıl sağladığını keşfedin: Baskılar, yalnızca altı saat* içinde laminasyon ve son işlem için hazırdır, baskı servisi sağlayıcılarının müşterilerinin beklentilerini karşılamalarını sağlar ve rekabetin önüne geçer. VG2'nin, 3M™ MCS™ Garantisi, Avery Dennison™ ICS™ Performans Garantisi ve GREENGUARD Gold sertifikalarını nasıl kazandığını ve bunların baskı servisi sağlayıcılarına ve müşterilerine verdiği garantileri öğrenin. Yalnızca çarpıcı canlı renkler basmakla kalmayıp aynı zamanda Pantone ve kurumsal marka renkleri de dahil olmak üzere gerçekçi renk üretimini hızlı ve basit hale getiren yeni Turuncu mürekkebin avantajlarını görün. Aynı zamanda katılımcılar, iş geliştirme farkı yaratan büyük ve yeni 40 zekice iyileştirme işlemi sayesinde yatırımlarını ne kadar çabuk geri alabileceklerini de atölyelerde keşfedecekler. Baskı ve kesim söz konusu olduğunda Roland'ın sunduklarıyla hiç kimse yarışamaz. Roland, on yılı aşkın bir süredir eko-solvent bas/kes makineleri pazar lideri olarak konumunu korumuştur ve sınıfının en iyisi olan teknolojisi, kullanıcılarının sunduklarını geliştirmelerine yardımcı olarak daha da iyi olmaya devam etmektedir.

Diğer yepyeni ve en sevilen Roland sistemlerinin yanı sıra TrueVIS VG2-640 ve TrueVIS VG2-540 da FESPA boyunca Roland DG standında (Hall A5 Stant H10) sergilenecek. TrueVIS VG2  atölyeleriyle ilgili daha fazla bilgiye fuar sırasında Roland standından da ulaşılabilir. FESPA 2019 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.fespa.com/en/events/2019/fespa-global-print-expo-2019 adresini ziyaret edin. En iyisi olun. Yeni TrueVIS VG2'yi seçin. Gösteri için sabırsızlanıyor musunuz? Roland'ın ödüllü bas/kes serisine yakından bir göz atın. www.rolanddg.com.tr Testler, Avery Dennison tarafından MPI Range dijital medya üzerinde yapılmıştır. Bu medyayı kullanırken, VG2'de TR2 mürekkeple üretilen baskılar, rulolar veya görüntüler düzgün şekilde havalandırılıp gevşek şekilde sarıldığında 6 saatlik bir süre sonunda lamine edilebilir. Daha fazla ayrıntı için: https://graphics.averydennison.com/en/home/services/warranty.html. Bölgesel farklılıklar ortaya çıkabilir. Lütfen yerel temsilcinize danışın.

 

Roland DG Corporation Hakkında Roland DG Corporation, dünyanın önde gelen dijital baskı çözümleri sağlayıcısıdır. Şirketin inkjet yazıcıları, bas/kes ve kesim makineleri; afişler, tabelalar, araç grafikleri, etiketler ve çıkartmalar dahil geniş bir yelpazede promosyon ürünleri oluşturmak ve giyim eşyaları ve akıllı telefon kılıfları gibi kişisel eşyalar için kişiselleştirme hizmetleri sağlamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Son zamanlarda Roland DG, bireylerin kendi özgün tasarım ve dekorasyon ürünlerini yaratma konusundaki artan arzusundan yararlanarak umut vaat eden yeni bir perakende çalışmalarına başladı. Şirketin COTO iş bölümü, müşterilerin kendi hediyelerini, kıyafetlerini ve değerli hatıralarını tasarlamalarını ve unutulmaz bir yaratıcı deneyim yaşamalarını sağlayan özel tasarım ve baskı yönetimi yazılımı geliştirmiştir.