Roland DG, SGIA 2019’da Üç Ödül Kazandı

Roland TrueVIS VG2 series printer/cutters, TR2 ink, and the Texart RT-640M multifunction dye-sublimation printer win 2019 SGIA Awards

Geniş formatlı inkjet yazıcıların ve dünya çapındaki diğer gelişmiş dijital görüntüleme cihazlarının lider sağlayıcısı olan Roland DG Corporation, üç ürününün prestijli 2019 Özel Grafik Görüntüleme Derneği (SGIA) "Yılın Ürünü" Ödüllerini kazandığını açıkladı - TrueVIS VG2 serisi bas/kes makineleri, TR2 mürekkep ve Texart RT-640M çok işlevli süblimasyon yazıcısı. Roland DG'nin TrueVIS VG2 bas/kes makineleri "Rulodan Ruloya/Solvente/Latekse (80 inç altı)" kategorisinde en yüksek dereceleri alırken, şirketin TR2 mürekkebi ve Texart RT-640M yazıcısı "Dijital Mürekkepler - Eko-Solvent/Solvent/Lateks" ve "Tekstilde Rulodan Rulo Dispers Mürekkep"kategorilerinde ödül aldı.

Roland DG'nin ABD merkezli satış ve pazarlama iştiraki Roland DGA’nın Başkanı ve CEO'su Andrew Oransky, “Bu yıl 72 farklı kategoride 200'den fazla katılımcının olduğunu göz önünde bulundurarak, sadece bir tane değil üç Roland DG ürününün en iyi onur ödülünü kazanması oldukça başarılı.” dedi. “Bu tekliflerin her birine katılan sıkı çalışmayı, araştırmayı ve gelişmeyi temsil eden bir tanıma sahip olmaktan heyecan duyuyoruz.”

 

 

 

 

Roland DG wins three prestigious product of the year trophies at the 2019 SGIA Awards   

SGIA'nın TrueVIS VG2 serisine gösterdiği takdir, aynı ürünün bu yılın başlarında Las Vegas'taki 2019 ISA International Sign Expo'da kazandığı, gıpta ile bakılan "İnovasyon Ödülü" ve EDP (European Digital Press Association) Ödülleri'nde kazandığı "En İyi Baskı ve Kesim Çözümü" ödülünden hemen sonra geldi.

TR2 mürekkepli TrueVIS VG2-540 ve VG2-640, üstün baskı kalitesi, çok yönlülük, verimlilik ve kullanım kolaylığı ile hem jüriyi hem de kullanıcıları etkiliyor. Bu yeni nesil bas/kes makinesi, GREENGUARD Gold sertifikalı TR2 mürekkeplerini CMYK’ya ek olarak Açık Cyan, Açık Macenta, Açık Siyah, Beyaz veya Turuncu ile üç farklı yapılandırmada püskürten son teknoloji FlexFire baskı kafalarını içerir. Yeni Turuncu mürekkep de dahil bu mürekkep seçenekleri, daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir gam ve daha fazla renk kontrolü sağlar. Ek olarak VG2 serisi, 3MTM MCSTM Garantisi ve Avery Dennison'un ICS™ Performans Garantisi de dahil olmak üzere, sektörün en iyi medya üreticilerinden uzun ömürlü sonuçlar için sertifikalar kazanmıştır. Yeni Roland Texart RT-640M kullanıcılara, özel olarak formüle edilmiş Texart SBL3 süblimasyon mürekkeplerini kullanarak kaplanmış polyester kumaşlara veya süblimasyon transfer kağıdına doğrudan baskı yapma özgürlüğü veren akıllı, çok işlevli bir süblimasyon yazıcısıdır. Yenilikçi, güvenilir ve kullanımı kolay, değerli RT-640M, doğrudan süblime edilmiş giysi, dekor, sert tabela ve nesneler oluşturmak için kağıdın transfer edilmesinde çok yönlülüğü korurken, tekstile doğrudan baskı seçeneği ile süblimasyon üretimini kolaylaştırır. Roland DG Dijital Baskı İşletme Bölümü Başkanı Kohei Tanabe, "Bu prestijli ödülleri almaktan çok memnunuz.

Roland DG, grafik sağlayıcılarının ve tabela üreticilerinin yaratıcı olanaklarını ortaya çıkarmaları, hayal güçlerini gerçeğe dönüştürmeleri için ürünler sağlama konusunda kararlı. İnsanlar grafik çıktılarına 'HARİKA!' diye tepki verdiklerinde, başarı hissinin tadını çıkarın." dedi. TrueVIS VG2 serisi, TR mürekkep ve Texart RT-640M hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.

 

Roland DG Corporation Hakkında Roland DG Corporation, dünyanın önde gelen dijital baskı çözümleri sağlayıcısıdır. Şirketin inkjet yazıcıları, bas/kes cihazları ve kesim makineleri, afişler, tabelalar, araç grafikleri ve etiketler dahil geniş bir yelpazede promosyon ürünleri oluşturmak, giyim eşyaları ve akıllı telefon kılıfları gibi kişisel eşyaları özelleştirme hizmetleri sunmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Son zamanlarda Roland DG, bireylerin kendine özgü, benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve dekore edilmiş ürünler yaratma arzusunu artırarak umut verici yeni bir perakende anlayışını başlattı. Şirketin COTO bölümü, müşterilerin kendi hediyelerini, kıyafetlerini ve değerli hatıralarını tasarlamalarını ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlayan tescilli tasarım ve baskı yönetimi yazılımını geliştirdi. Daha fazla bilgi için lütfen www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin. SGIA Hakkında Özel Grafik Görüntüleme Derneği (SGIA), en son baskı teknolojilerini kullanarak işlerini yeni pazar segmentlerinde büyütmek isteyen endüstriyel, grafik, konfeksiyon, tekstil, elektronik, ambalaj ve ticari baskı topluluklarındaki profesyoneller tarafından tercih edilen bir ticaret birliğidir. SGIA üyeliği, hepsi dijital uygulama alanına doğru hızla ilerleyen bu farklı segmentleri içermektedir. Dijital teknolojilerin ve tekniklerin uzun süreli birincilerini barındıran SGIA, bu sürecin zorluklarının aşılmasına yardımcı olmaları için aradığınız meslektaşlar topluluğudur. Daha fazla bilgi için https://www.sgia.org/adresini ziyaret edin.