Yeni UV yazıcınız ne kadar kârlı?
Roland DG tahmin etmeyi kolaylaştırır

Roland VersaUV LEF ROI Calculator computer screen report

 

Her marka ve üretici, ürünlerinin size para kazandıracağını söyleyecektir. Ancak Roland DG'nin yeni yatırımın getirisi hesaplama aracı, işletmelerin tezgah üstü bir VersaUV LEF UV yazıcıya yatırım yaparak nasıl kazanç sağlayabileceklerinin gerçek bir göstergesidir.

2019’un Mayıs ayında FESPA Global Print Expo’da başarılı bir şekilde sergilenen ücretsiz çevrimiçi kazanç hesaplayıcısı artık herkes tarafından kullanılabilir. Kullanıcılar birkaç basit soruyu yanıtlayarak, VersaUV LEF sayesinde her hafta ne kadar kazanç sağlayacaklarının doğru tahmini ile saniyeler içinde potansiyel yatırım getirilerini hesaplayabilirler. Hesaplayıcı çok kez kullanılabilir ve bu sayede işletmelerin UV baskısı yoluyla büyümeleri için neredeyse sınırsız sayıda fırsatı keşfetmelerine yardımcı olur.

Roland'ın VersaUV LEF yazıcıları, kompakt ve uygun fiyatlı bir sistemde inanılmaz baskı potansiyeli sunar. Kısa süre önce piyasaya sürülen VersaUV LEF2-200 dahil olmak üzere üç ebatta mevcut olan bu güçlü yazıcılar, canlı, tam renkli CMYK, keskin beyazlar, parlak vurgular ve hatta özgün dokularda çığır açan çeşitli ürün ve malzemeye doğrudan baskı yapabilirler.

Dünyanın dört bir yanında yer alan işletmeler, VersaUV'yi geniş bir malzeme yelpazesi ile birleştirerek olağanüstü, sıra dışı ve kazançlı çıktılar üretiyorlar. Örneğin; sadece iki ayda giriş seviyesindeki VersaUV LEF-12 ile yatırımının dönüşünü alan ve bazı ünlü hayranlarını etrafına toplayan Fancy Phone Cases markası, kişiselleştirilmiş telefon kılıflarında uzmandır. Sahibi Luis Santiago, LEF serisinin en büyüğü olan VersaUV LEF-300'e yatırım yaptı.

 

There are three printer sizes in the Roland VersaUV LEF product range

 

Benzer şekilde Bespoke Packaging'den Michelle Hartjes, VersaUV LEF'in işletmesinin satışlarını yalnızca altı ayda iki katına çıkardığını tahmin ediyor. Bespoke Packaging, başta özel USB'ler oluşturmak için yazıcıyı satın aldı ancak yakında ısmarlama teneke ve boya fırçaları, bambu ve metal üzerine tasarımlar ve fotoğraf çalışmaları da dahil olmak üzere düzinelerce farklı ürüne baskı yapma yeteneğini keşfetti. Bu arada özel baskılı ahşap hediyeler ve tabelalarda uzman olan Pretty in Polka Dots, LEF'in beyaz mürekkeple bile doğrudan ahşap üzerine baskı yapabilmesinden yararlanarak altı ayda %300'den fazla bir gelir elde etti.

Girişimciler, yeni start-up'lar ve mevcut grafik üreticileri için VersaUV LEF serisi çeşitlendirmeyi, yeni bir müşteri tabanını çekmeyi ve yeni pazarlara erişim sağlamayı kolaylaştırır. Roland ROI hesaplayıcısı, tezgah üstü UV baskısı ile yapılabilecek sağlıklı getirilerin tahminlerini sunarak yatırımın çok önemli finansal beklentileri hakkında anında bir fikir verir.

 

Yatırımın getirisi hesaplayıcısına buradan ulaşabilirsiniz.