11 NİSAN’DA LANSE EDİLİYOR – 2018 ROLAND HERO ÖDÜLLERİ

2018 yılı boyunca hedefimiz, Roland kullanıcıları tarafından ortaya çıkarılan olağanüstü şeyleri bulmak, kutlamak ve takdir etmek. 2018 Roland Hero Ödülleri  11 Nisan’da lanse edilecek.

schermata_2018-03-14_alle_19.34.14.png

Görevdeyiz. Hobisini işletme haline dönüştüren, ilginç, sıra dışı ve ünlü müşteriler için işler yaratan, işletmelerini hızla büyüten, birkaç jenerasyon boyunca işlerini devam ettiren, benzersiz yerlerde çalışan, yenilikçi bir ürün geliştiren, kazanan bir takım kuran, hayırseverlik ve iyi sebepler için işler yaparak bağışlayan ya da elinden gelenin fazlasını yapan Roland kullanıcılarını arıyoruz.

Paylaşmak için özel hikayelere sahip yüz binlerce Roland kullanıcısı olduğunun farkındayız ve yaptığımız araştırmalarla bazı harika hikayeleri çoktan ortaya çıkardık:

İnşaat sektöründe ticaret geçmişine sahip bir İtalyan şirketi olan Gemanco Design’ın hikayesini okuyun – Gemanco Design, iç mekandaki renk, doku ve yaratıcılığın etkisinin farkında.

Neden ilk günden beri bu aile şirketi Elite Signs & Graphics Ltd’nin  Roland baskı ve çizim teknolojisine güvendiğini keşfetmeye davetlisiniz.

Minyatür modelleme sektöründe lider olmalarını sağlayan Roland VersaUV teknolojisini kullanarak, karmaşık detayları basma yeteneğine sahip Max Model’in hikayesini kendilerinden dinleyin.

Fuarda son Roland teknolojisini incelerken karşılaştığı hayatının aşkı ile olmak için, işletmesini 2.000 km uzağa taşıyan Roland kullanıcısı Maisha’nın aşk hikayesini keşfedin.

11 Nisan’da lanse ediliyor – takipte kalın

2018 Roland Hero Ödülleri resmi olarak 11 Nisan’da lanse edilecek ve Roland DG, ödülleri, onaylananları, kutlamaları ve çok daha fazlasını vaat ediyor.

Daha fazlasını keşfetmek ve Roland Hero Ödülleri ile ilgilendiğinizi bize bildirmek için adresini ziyaret ediniz.