Roland DG, EuroShop 2020'de Perakende Deneyimini Dönüştürmek İçin Kişiselleştirme Çözümlerini Sunacak

Roland DG Expands Award-Winning TrueVIS Printer/Cutters Lineup with New SG2 Series

Roland DG, 16 - 20 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek önde gelen küresel perakende ticaret fuarı EuroShop'ta perakende deneyimini dünya çapında dönüştüren modern mağaza içi ve çevrimiçi ürün kişiselleştirme çözümlerini sergileyecek. Önde gelen küresel markaların temsilcilerinden bağımsız çalışan iddialı profesyonellere kadar binlerce perakende uzmanı, Düsseldorf'ta gerçekleşen EuroShop'a yeni trendler hakkında daha fazla bilgi edinmek, düşünce liderleri ile birlikte çalışmak ve değişen perakende dünyası için yeni çözümler keşfetmek üzere katılıyor.

Roland DG'den ürün kişiselleştirme için sezgisel, müşteriye yönelik çözümler

Ürün kişiselleştirme, kişiselleştirilmiş ve kendilerine özgü ürünler için daha yüksek bir fiyat ödemeye razı tüketicileri olan perakendeciler için önemli bir küresel eğilim olmaya devam ediyor. Roland DG teknolojisi ile perakendecilerin müşteriye yönelik ürün kişiselleştirme çözümlerini mağaza içerisinde uygulamaları ve bu çözümleri yüksek etkileşimli bir deneyim yaratmak için çevrimiçi platformlarına entegre etmeleri çok kolaydır. Donanım, yazılım, mürekkep, danışmanlık ve servis konularında ‘tek durak‘ bir çözüm sunan Roland’ın çözümleri, perakendecilerin markalarına, ürün yelpazelerine ve pazar segmentlerine göre uyarlanabilir. Roland DG çözümleri; giyim, aksesuar, bez çanta, mücevher, poster, stickerlar, akıllı telefon kılıfı, kırtasiye ürünleri, hediye, tüketici elektroniği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri kişiselleştirerek bu çözümleri markalar, mağazalar veya internet üzerinden satış yapan işletmeler için ideal kılar.

Çözümler, perakendecilerin mevcut ürün yelpazelerine değer katabilir ve işlerini rakiplerinden farklılaştırarak mağazaya gelen müşteri sayısını ve bununla bağlantılı olarak kârı artırabilir.

Customised children’s toys, food containers, medical devices and instruments, health and personal hygiene items can all be printed on the SF-200

 

Sezgisel kullanım ve mağaza içi ve çevrimiçi ortamlara kolay entegrasyon

Ekip, EuroShop’ta Salon 3’te Stand E58’de yer alan Roland DG standında sezgisel cotodesign yazılımının tüketicilere kişiselleştirmenin gücünü nasıl sunduğunu gösterecek. Aynı zamanda kullanımı kolay arayüzüyle, müşterilerin onlar beklerken seçtikleri ürüne eklenmek üzere mağaza içi tabletlere mobil cihazlarından kendi fotoğraflarını ve resimlerini yüklemelerinin kolaylığını da deneyimletecek.

Her zaman mükemmel bir baskı sonucu elde eden cotodesign, Roland'ın operatörlerden minimum eğitim ve tecrübe bekleyen kompakt cihazlarıyla otomatikleştirilmiş bir baskı işlemi sunar.

Roland, çok kanallı bir kişiselleştirme iş akışının bir parçası olarak, perakendecilerin çeşitli ticari hedeflere ulaşmaları için varlıklarını çevrimiçi kanallara genişletmelerini sağlayan bir çözüm ortaya koyacak.

Erişilebilir ve yaratıcı ürün kişiselleştirme

Roland DG EMEA’nın İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Paul Willems şöyle diyor: "Mağaza içi ve çevrimiçi ürün kişiselleştirmesini tüm perakende pazarı için erişilebilir, yaratıcı ve kârlı hale getirmek için özel olarak geliştirilen en son çözümlerimizi göstermek üzere 2020'de EuroShop'a geri dönmekten mutluluk duyuyoruz. Roland’ın coto kişiselleştirme yazılımı ve görüntüleme cihazlarının birleşimi, dünyanın her yerindeki lider markaların ve perakendeciler tarafından kullanılan ve etkinliği kanıtlanmış entegre bir çözümdür. ”

Ürün kişiselleştirme deneyimini mağazadan çok kanala genişletmek

EuroShop, 17 Şubat Pazartesi günü saat 14.30’da Shop! POPAI Village’ta Perakende Pazarlama Sahnesi’nde Roland DG Orta Avrupa İş Geliştirme Müdürü Tat Tran’ın sunumuna ev sahipliği yapacak!
Tat, 'Ürün kişiselleştirme deneyimini mağaza içinden çoklu kanala genişletme' konusunda yapacağı sunum ile perakendecilerin çok kanallı bir strateji için Roland sistemlerini kullanarak talep üzerine ürün kişiselleştirmenin heyecan verici ve önemli ticari fırsatlarından nasıl yararlanabilecekleri hakkında bilgilendirici ve ilham verici bir konuşma yapacak.Roland DG'yi Salon 3'te, Stand E58'de bulun
16 - 20 Şubat 2020 
Düsseldorf, Almanya