İşiniz İçin Gerçek Bir Ortak - Roland DG, Yeni SG2 Serisi ile Ödüllü TrueVIS Bas/Kes Ürün Grubunu Genişletiyor

Roland DG Expands Award-Winning TrueVIS Printer/Cutters Lineup with New SG2 Series

Dünya çapında geniş format inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, yeni nesil TrueVIS serisine eklenen yeni SG2 625mm, 1371mm ve 762mm (64", 54", 30") geniş format eko-solvent bas/kes cihazını bugün tanıttı.

TrueVIS, dayanıklı grafik baskı işletmelerinin mevcut en yüksek baskı kalitesini elde etmeleri için Roland DG tarafından geliştirilen çok ödüllü geniş format bas/kes serisidir. Yeni SG2 serisi, güvenilir bir doğruluk, kesim performansı ve TrueVIS markasının baskı kalitesini sunar, düzenli bir iş akışı ve süper hızlı, aynı gün geri dönüş hızıyla yoğun baskı servis sağlayıcılarının ihtiyacını karşılar. SG2, bir CMYK mürekkep konfigürasyonuna sahiptir ve etkileyici performansı, olağanüstü renkler ve pratik olarak sınırsız uygulama çok yönlülüğü için inanılmaz değer ile birleştirir. SG2 serisi, grafik işletmelerinin geniş kapsamlı üretim gereksinimlerini karşılamak için üç boyut (SG2-640/-540 /-300) içerir; yeni başlayanlardan işlerini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen iddialı baskı servisi sağlayacılarına kadar herkes için idealdir.

Yeni SG2, aynı gün üretkenlik arayan baskı hizmeti sağlayıcıları için ideal bir seçimdir. 6 saat gibi kısa bir süre içerisinde baskılar lamine etmeye ve ardından kuruluma hazırdır1. Bu, yoğun baskı profesyonellerinin müşterilerinin beklentilerine hızla karşılık vermelerini ve rakiplerinin karşısında avantaj kazanmalarını sağlar.

Üstün renk reprodüksiyon kabiliyetinden ve yeni TR2 mürekkebinin sağladığı geniş renk gamından tam olarak yararlanmak için, SG2 serisi yeni geliştirilen True Rich Color ön ayarını içermektedir. Artık canlı renkler nötr grilerle, pürüzsüz geçişlerle ve çarpıcı ten rengi oluşturmak için doğal ten tonlarıyla birleştirilebilir. Dijital Baskı İşletme Bölümü Başkanı Kohei Tanabe'ye göre, bu öncü baskı kalitesi "dayanıklı grafikler için eşsiz.".

Daha büyük bir güven için, çözüm, sektörün önde gelen medya üreticilerinden bazısı tarafından desteklenerek başka bir kalite güvencesi düzeyi sağlar ve baskı uzmanlarına işlerini sertifikalı olarak tanıtma şansı sunar. SG2 ve yeni TR2 mürekkebi, 3M™ MCS™ Garantisi ile onaylanmıştır. SG2 ve TR2 ayrıca Avery Dennison™ ICS™ performans garantisi ile de sertifikalandırılmıştır.2.

SG2'nin süper aerodinamik bir iş akışı için sayısız geliştirmesi arasında, minimum operatör müdahalesi gerektiren yeni geliştirilmiş bir otomatik sıkıştırma silindiri sistemi, yüksek hassasiyetli otomatik baskı ve kesme işaretleri ile ya da kesme işaretsiz kesim için yeni bir işlevsellik ve kesim gerektirmeden yüksek kalitede kalıp kesim ve hazır etiketler/çıkartmalar için hassas bir delikli kesim işlevi vardır. Artan toplama kararlılığı ve düzgün baskı sonrası işleme için seçilen medya türüne göre iki modu destekleyen yeni isteğe bağlı bir toplama ünitesi de mevcuttur.

Yeni SG2 ayarları, artan kazanç için işletme maliyetlerini en aza indiren birkaç yeni özellik içerir: Otomatik bakım dizileri nedeniyle mürekkep tüketimini %54'e kadar azaltan yepyeni bir mürekkep dağıtım sistemi3

Yeni Roland TrueVIS SG2 serisi bas/kesler ile grafik uygulamaları

TrueVIS SG2'nin kapsamlı medya uyumluluğu, baskı hizmeti sağlayıcılarının işletmelerini büyütmelerine yardımcı olmaları, müşterilerinin geniş kapsamlı ihtiyaçlarını karşılamalarını ve heyecan verici, yeni, yüksek marjlı pazarlara ve tabelalardan, çıkartmalardan ve araç kaplamalarından yer grafikleri, fuar görselleri ve daha birçok kazançlı uygulamaya erişebilmeleri için ihtiyaç duydukları olağanüstü çok yönlülük sunar. Yeni TR2 mürekkep, yıkandığında eşsiz bir dayanıklılığa sahiptir ve markalı spor kıyafetleri, iş kıyafetleri ve giyim eşyasında ısı transferleri için idealdir. TR2 mürekkepli SG2 serisi okullar ve hastaneler gibi en hassas yerlerde bile güvenli iç mekan grafik uygulamaları için GREENGUARD Gold sertifikasına sahiptir.

Yenilikçi TrueVIS teknolojisi, onlarca yıllık Roland DG mühendislik mükemmelliği ile desteklenmektedir ve SG2 kullanıcıları, cihazlarının sektörün önde gelen profesyonel destekleri tarafından desteklendiğini bilmenin rahatlığını yaşar. Bu sayede SG2'lerin her zaman baskı için hazır olduklarını garanti eder.

Roland DG Dijital Baskı İşletme Bölümü Başkanı Kohei Tanabe, "Yeni SG2 serisinin makul bir fiyata üç farklı boyutta olağanüstü renk ve çok yönlülük sağladığına inanıyorum. Bu nedenle de çok sayıda dijital baskı işletmesi sahibinin dikkatini çekecek. SG2’yi tabela ve ekran grafikleri pazarına yeni girenlere ek olarak, özellikle baskı işlerini çeşitlendirmeye odaklananlar için grafik ürün tekliflerini artırarak, verimli üretim yoluyla kazancı en üst düzeye çıkarmak için tasarladık. Roland DG, grafik sağlayıcılarına ve tabela üreticilerine yaratıcı olanaklarını ortaya çıkarmaları, hayal güçlerini gerçeğe dönüştürmeleri ve müşterilerinin çıktıları karşısında etkilenmeleri sonucunda başarı hissinin tadını çıkarmaları için yardımcı olacak ürünler sunmaya kararlıdır." dedi.

Yeni TrueVIS SG2 serisini keşfedin.

1 Avery Dennison™ tarafından MPI Range dijital medya üzerinde yapılan testler. Bu medyayı kullanırken, TR2 mürekkeple üretilen baskılar, rulolar veya görüntüler düzgün şekilde havalandırıldığında ve gevşek şekilde sarıldığında 6 saatlik bir süre sonunda lamine edilebilir. Daha fazla ayrıntı için bkz: https://www.graphics.averydennison.com/en/home/services/warranty.html. Bölgesel farklılıklar ortaya çıkabilir. Lütfen yerel temsilcinize danışın. 

2 3M™ MCS™ Garantisi şu anda CMYKLcLmLk için geçerlidir. Garanti, Turuncu ve Beyaz mürekkebi hariç tutar. Turuncu mürekkep için garanti değerlendirme aşamasındadır. 8c yapılandırmasının kullanıcıları tam uygunluk için 7c'yi seçebilirler. Avery Dennison™ ICS™ Performans Garantisi şu anda CMYKLcLmLk ve Beyaz için geçerlidir. Turuncu mürekkep dahil değildir. 8c yapılandırmasının kullanıcıları tam uygunluk için 7c'yi seçebilirler. TrueVIS SG2, CMYK'da mevcuttur.
3 TR mürekkepleri kullanan önceki SG serisine kıyasla.