Roland DG, EMEA genelinde EJ-640 DECO su bazlı dekor yazıcısını piyasaya sürdü

Roland DG'nin yeni EJ-640 DECO yazıcısı artık EMEA genelinde mevcut. Özellikle iç dekorasyon pazarı için tasarlanan EJ-640 DECO yenilikçi su bazlı mürekkepleri kullanıyor.

Canlı, güvenli ve çevre dostu

Roland EJ-640 DECO günümüz pazarında sayısız talebi karşılar: Sürdürülebilirlik, sağlık ve güvenlik, kişiselleştirme, ekonomi ve çok yönlülük. Bu çözüm, duvar kağıdı, abajurlar, panjurlar ve posterler, ayrıca sergi grafikleri, açık hava promosyonları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özelleştirilmiş dekor ürünleri için idealdir.

Özel dekor için mükemmel kalite

Roland EJ-640 DECO, Print Hive için Çevrimiçi Tasarımcı aracı tarafından desteklenen ısmarlama dijital duvar kağıdı baskı hizmetinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu, müşterilerin kendi kişiselleştirilmiş duvar kağıtlarını tasarlamalarını ve kendi evlerinde görselleştirmelerini, özel bir teklif almalarını ve çevrimiçi sipariş vermelerini sağlar.

The Print Hive Şirketi’nin Direktörü Chaz Dobson, “Perakende, ticari ve iç piyasada dekor talebinde önemli bir artış gördük. EJ-640 DECO'yu altı ay boyunca test ettikten sonra tüm dekor ve duvar kağıdımız için başka bir markadan yeni Roland'a tamamen geçtik.” dedi.

“Verimlilik veya kalite kısıtlamaları olmadan tüm sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan su bazlı bir çözümün faydaları konusunda ikna olduk. Baskıların anında kuruması ve gaz çıkışının gerekli olmaması sayesinde EJ-640 DECO'nun hızlı geri dönüş hızlarından olumlu etkilendik ve alternatif çözümlere kıyasla düşük işletme maliyetleri elde ettik.”

Özel bir cihaz için mükemmel zaman

WallStar Digital markası altında dijital baskı için önde gelen duvar kağıdı üreticisi Ahlstrom-Munksjo, Roland EJ-640 DECO'ya merhaba diyor.


Ahlstrom-Munksjo'da Nonwoven Dijital Medya Satış Müdürü Jean-Loup Duran şunları söylüyor: “Şimdi özel bir dekor cihazı için mükemmel bir zaman. Tüm büyük projeksiyonlar dekoru gelecekte sadece dijital duvar kağıdı için yılda %20 büyüme ile güçlü bir pazar olarak görüyor. Pazar, bir yazıcı üreticisinin dekoru mevcut mürekkep türleri için yeni bir uygulamadan daha fazlası olarak görmesinden ve özel bir çözüm geliştirmesinden çok memnun olacak.”

Roland EJ-640 DECO şu anda EMEA genelinde mevcut. EJ-640 DECO hakkında daha fazla bilgi edinin.


Yeni EJ-640 DECO

Hakkında daha fazla bilgi edinin