DGSHAPE, ÜRÜNLERİN DEKORASYON HATTINI GENİŞLETMEK İÇİN EN SON NESİL DE-3 MASAÜSTÜ GRAVÜR CİHAZINI PİYASAYA SÜRÜYOR

DGSHAPE DE-3 Engraver

Hamamatsu, Japonya, 30 Ocak 2019 - Roland DG Corporation'ın yüzde yüz iştiraki olan ve 3D kazıma makinaları, 3D yazıcılar ve gravür makinaları da dahil olmak üzere dijital üretim araçlarının lider sağlayıcısı DGSHAPE Corporation, bugün son dekorasyon çözümü olan DE-3 masaüstü kazıma makinasının piyasaya sürüldüğünü 

 

DGSHAPE DE-3, dünya çapında yaratıcı endüstrilere, üreticilere, perakendecilere ve eğitim kurumlarına yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve sezgisel dijital teknolojiler sunma konusunda Roland’ın otuz yıldan fazla zamandır kazıma konusundaki uzmanlığının doruk noktasıdır. DGSHAPE Başkanı Hisashi Bito DE-3 ile ilgili, "DE-3, DGSHAPE Corporation tarafından bugüne kadar geliştirilen Roland kazıma çözümlerinin mirasını temel alır ve DGSHAPE’in bir işletme kurmak için girişimcilere sunduğu güveni ve masaüstü çözümlerini sağlama taahhüdünü benimser." dedi.”
DE-3 EngraverCompact yet powerful, the Kompakt ve güçlü olan DE-3, metaller, gravür laminatlar ve plastikler, ahşap ürünler ve daha fazlası gibi çok çeşitli hassas ve dayanıklı malzemeleri düzgün bir şekilde kazımak için basit bir kurulum ve işletim sunar. Atölye, ofis, sınıf ve perakende ortamlarında kullanım için ideal olan DE-3, endüstriyel isim levhaları ve etiketleri, dayanıklı ve dokunsal tabelalar, ödüller ve hediyeleri kişiselleştirme gibi etkileyici kazıma uygulamaları sunar. 

Kişiselleştirilmiş ürünler için günümüzün milyarlarca Euro'luk küresel pazarında, modern tüketiciler kişiselleştirilmiş özel ürünleri talep ediyorlar. DE-3, işletmelerin sezgisel ve akıllı bir kazıma çözümü olarak bu ana akımdan faydalanmalarını sağlar. Perakendecilerin mağaza içi kullanımları için güvenli ve sağlam ve home ofis işletmeler için portatif ve sessiz olan bu cihaz, çevrimiçi benzersiz hediyeler ve ödüller üretilmesini sağlar.

Endüstriyel işaretleme ve ürün markalama uygulamaları için DE-3'ün değişken veri kazıma teknolojisi isim plakalarını, araçları ve diğer endüstriyel uygulamaları kişiselleştirmeyi kolaylaştırır.

.

 

Yeni DE-3, son derece beğenilen EGX-350'nin bir evrimidir ve başlangıç noktasını oluşturmaya ve kazıma alanını önceden göstermeye yardımcı olan bir lazer işaretçinin tanıtılması da dahil olmak üzere, işlemi her zamankinden daha kolay hale getiren çeşitli akıllı iyileştirmeler içerir. Hisashi Bito konuyla ilgili, “Tüm DGSHAPE makinalarının temel taşı, kullanım kolaylıkları. İşletim bir düğmeye basmak kadar kolay. DGSHAPE, ‘Açık Sistem’ konsepti ile gurur duyar. Bu açık yapı, tasarım yazılımını ve kazıma profesyonellerinin zaten aşina oldukları araçları kullanma esnekliğini sunar.” dedi."

 

FHer ortamdaki üretim esnekliğini artırmak için, Ethernet bağlantısıyla DE-3, USB veya LAN üzerinden bağlanabilir. Diğer önemli gelişmeler arasında, düzensiz malzemelerde daha yüksek kaliteli kazıma için güncellenmiş burun konisi teknolojisi, çevrimdışı kazıma için veri tamponu ve yeni birlikte verilen yazılım Dr. Engrave Plus yer alır. AI ve EPS dosya desteği, düzeltme ve delme fonksiyonları ve değişken veri kazıma gibi gelişmiş özellikleri olan Dr. Engrave Plus, yeni resimler yaratabilen veya kullanıma hazır gerçek bir çözüm için DE-3’e çıktı sağlayan popüler tasarım yazılımı paketlerinden mevcut dosyaları alabilen bir tasarım yazılımıdır. DE-3 hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.