Davranış Kodu

Roland DGA'nın Davranış Kodu, şirketin mevcut kültürünü yansıtmakta ve yöneticilerimizin, yetkililerimizin ve çalışanlarımızın günlük faaliyetlerinde rehber olarak hizmet etmektedir. Politikamız, işlerimizin gerçekleştirildiği tüm alanlarda en yüksek standartlarda etik ve ahlak kurallarına ve yasalara uygun olarak işlerimizi yürütmektedir. İş uygulamalarımızda doğru olanı yapmaya kararlıyız. Sonuç olarak Roland, müşterileri, iş ortakları, hissedarları ve kendi çalışanları ile dürüstlük konusunda güçlü bir saygınlığa sahiptir.

“Kurumsal” etik kültürü, sadece güçlü bir “kişisel” etik temeli üzerine inşa edilebilir. Bu nedenle, tüm yöneticilerimizin, yetkililerimizin ve çalışanlarımızın, Roland'ın etik kurallara ve yasalara uygun davranma taahhüdünü yansıtacak şekilde hareket etmelerini bekliyoruz. Her yönetici, yetkili ve çalışan Davranış Kurallarımıza uymak ile sorumludur.

İşimizin doğası, müşterilerin ve iş ortaklarının bilgilerinin gizliliğine ve mahremiyetine yüksek seviyede saygı gösterilmesini zorunlu kılmaktadır. Ayrıca finansal raporlarımızın ve hazırladığımız tüm diğer belgelerin doğruluğu için kendimizi adamış bulunuyoruz. Roland'ın ve hissedarlarımızın çıkarlarıyla ve müşterilerimize eşsiz hizmet sunma yeteneğimizle çatışan faaliyetleri yasaklayan katı politikalarımız var.

Roland, mükemmellik ve doğruluk için endüstri standardını belirlemeye devam edecektir.

 

Roland DG Corporation
15 Eylül 2015