Maisha, Roland DG’nin minik bir yardımıyla hayatındaki ve işindeki gerçek aşkı buluyor

Maisha

Maisha, Roland DG’nin minik bir yardımıyla hayatındaki ve işindeki gerçek aşkı buluyor

Paula María Conejo, tişört tasarım işletmesi Maisha’yı, Kanarya Adaları’ndan İspanya’nın kuzeybatısına başarıyla taşıdı. Bu, Roland DG’nin ufak bir yardımıyla yaşanan bir aşk hikayesi.

Maisha

Yaratıcı tekstil tasarımı, Paula María Conejo’yu başarılı bir kariyere ve sevdiği erkeğe kavuşturdu.

Endüstriyel tasarımda teknik mühendislik alanında bir geçmişe sahip olan Paula, ilk işletmesi Maisha’yı 2010 yılında, tişörtlerini tasarımlarıyla kişiselleştirmek için Roland PNC-1200 vinil kesiciye güvenerek Kanarya Adaları’nda kurdu.

#RolandHero

“Roland kesim cihazımızın çok yönlülüğünü ve hassasiyetini seviyorum. Roland sistemleri, olağanüstü sonuçlarıyla beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Bize hız, hassasiyet, kalite ve en önemlisi güven sunuyor. Ve, en yeni Roland yeniliklerini görmek için seyahat ederek hayatımın aşkı ile karşılaştım.”

Paula María Conejo - Maisha

Paula, “Dijital dünyaya aşık oldum ve kariyerimi bunun etradında şekillendirmek istediğimin farkına vardım. Roland’a güvenen şirketlerden haberdardım. Bu nedenle o gün, ilk ekipmanımı tamamen güvenebileceğim bir markadan almaya karar verdim.” diyor.

Müşterilerin sayısı arttıkça, Paula kullandığı Roland sistemlerini masaüstü GS-24 vinil kesici ve VersaCAMM SP-300i bas/kes cihazı ile değiştiriyor. Paula, “Bu bana yeni çalışma teknikleri geliştirmem ve malzemelerle uygulamalar yapmam için olanak sağladı. Beni mutlu eden şey bu.” diyor.

2016 yılında, Roland’ın en yeni teknolojilerini görmek isteyen Paula FESPA Amsterdam’ı ziyaret ediyor.

“Sektördeki yeni ürünler ve yenilikler hakkında Roland’dan bilgi edinmek için FESPA Amsterdam’a gittim. Teoride bu bir iş gezisiydi ama kişisel anlamda benim için oldukça önemli bir gezi oldu.” diye açıklıyor Paula.

Amsterdam’da bir yıl içerisinde Paula’nın eşi ve gelecekte çocuğunun babası olacak Galiçyalı girişimci Leandro ile tanışıyor. Paula Leandro için “O benim hayatımın aşkı.” diyor.

Leandro ile birlikte olmak için şirketini Kanarya Adaları’nın sıcak ikliminden İspanya’nın kuzeybatısında yer alan yağmur bölge Galiçya’ya taşıyan Paula, hem kişisel hem profesyonel anlamda yeni bir projeye başlıyor.

Maisha Bueu, Pontevedra’daki müşterilerine Paula’nın kendi tasarımlarıyla tişört, sweatshirt ve aksesuarların özel koleksiyonları başta olmak üzere tasarım, tekstil baskı ve kişiselleştirme hizmetleri sunuyor. Yaz boyunca mağaza, turistlere Galiçya hediyelikleri satıyor ve Maisha aynı zaman 5 metreye kadar uzanan Bali bayrakları gibi büyük ölçekli çalışmalar da üretiyor.

Paula, “Ekipmanlar bizim bu ölçekteki işleri bitirmemize engel olmuyor.” diyor. “Kesim ploterimizin çok yönlülüğüne ve bıçaklarının hassasiyetine bayılıyorum. Roland sistemleri, olağanüstü sonuçlarıyla beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Bize hız, hassasiyet, kalite ve en önemlisi güven sunuyor.”

Paula’nın Roland’a olan güveni, işte, hayatta ve aşkta hayallerini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olmuş.

 

Paula, Roland’ı nasıl değerlendirirsiniz?

 • Ürün kalitesi ★★★★★
 • Güvenilirlik ★★★★★
 • Çok yönlülük★★★★★
 • Verimlilik ★★★★★
 • Kullanım kolaylığı ★★★★★
 • Çıktı kalitesi ★★★★★
 • İşletme masrafları ★★★★★
 • Paranın karşılığı ★★★★★
 • Servis ve destek ★★★★★
 • Toplam ★★★★★

Paula's Fun Facts

 1. Kendinizi üç kelime ile nasıl tanımlarsınız?

  Perakendeci, çılgın ve titiz.

 2. Şimdiye kadar aldığınız en iyi tavsiye nedir?

  Hayal kurmaya devam ederken kendinizin en iyisini sunmak adına yetenekleriniz açısından gerçekçi olmaya çalışın.

 3. 3. En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisi?

  Kendimi Instagram’da daha çok tanıtmaya başlamama rağmen Facebook. Farklı olanlarla bağlantı kurmanın bir başka yolu ve bana göre biraz daha evrensel.

 4. Boş zamanlarınızda yapmaktan hoşlandığınız şey…

  Yeni tasarımlar geliştirmek için boş zamanın avantajını kullanmayı severim.

 5. İnsanlar sizin hakkınızda neyi bilmiyorlar?

  Genellikle tasarımlarımdan oldukça kolay sıkılırım. Hala çalışmalarıma hak ettikleri değeri vermeyi öğreniyorum. Eşimle ve en iyi tüylü arkadaşım yani evcil hayvanımla çalışmayı seviyorum.

Maisha ile iletişime geçin

#RolandHero

2018 yılı boyunca, Roland Hero'larımızı kutluyoruz: Yol göstermek, ilham vermek ve yaratmak için sınırları aşan insanlar ve işletmeler. Siz de bir Roland Hero musunuz?

Roland Hero’ları bulmak ve onlari kutlamak için görevdeyiz