Yarışmalar & Ödüller

Önceki Yarışmalar

2020 Buyers Lab Pick Ödülleri

TrueVIS VG2-640/-540 ve TrueVIS SG2-640/-540 bas/kes cihazları Buyers Lab 2020 Pick Ödülleri’ndesektörün önde gelen bağımsız test ve analiz sağlayıcısı olan Keypoint Intelligence’tan en büyük ödülleri aldı.

TrueVIS VG2-640 ve VG2-540 (Turuncu ile 8 Renk) ), Üstün Gam Genişliği Eko-Solvent/Lateks 54”/64” Yazıcı kategorisinde birinciliği aldılar ve Üstün Geliştirilmiş CMYK Eko-Solvent/Lateks 54”/ 64” Yazıcı kategorisinde (Beyaz ile 8 Renk) de kazandılar.

The TrueVIS SG2-640 ve SG2-540 (CMYK), Üstün Giriş Seviyesi CMYK Eko-Solvent/Lateks 54”/64” Yazıcı kategorisinde ödül kazandı.
Bu ödüller, çarpıcı baskı kalitesinin ve TrueVIS VG2'nin yüksek kaliteli renk üretiminin kanıtıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

2019 SGIA 'Yılın Ürünü' Ödülleri

TrueVIS VG2 bas/kes [LINK TO PRODUCT PAGE] Rulodan Ruloya/Solvente/Latekse (80" altı) kategorisinde birinci sıradayken, yenilikçi TR2 mürekkep de Dijital Mürekkepler - Eco-Solvent/Solvent/Lateks ödülünü aldı. Tekstil Üzerine Rulodan Ruloya Dispers Mürekkep için kupa, Roland'ın çok fonksiyonlu süblimasyon yazıcısı Texart RT-640M'e gitti. [BUTTON TO LINK TO PRESS RELEASE – open in a new window ]

2019 EDP Ödülleri

TrueVIS VG2 serisi eko-solvent bas/kes makineleri prestijli 2019 EDP Ödülleri'nde 'En İyi Bas & Kes Çözümü' ödülüne layık görüldü.

Jüri VG2 hakkında, "Roland DG, mevcut konseptlere bağlı kalmayarak ürün geliştirmeyi yeniden tanımladı." dedi. VG2, olağanüstü verimli, güvenilir ve kaliteli bir makine sunmak için gerçek kullanıcıların hayallerine ve taleplerine cevap verecek şekilde tasarlandı.

2018 Roland Hero Ödülleri

Roland DG’de bu hikayelerden ilham aldık. Hikayenizi anlatın ve lüks bir tatil kazanma şansı yakalayın. Lütfen www.rolandhero.com

2018 Global SM Ödülleri 2018

Servis Mühendisleri (SM'ler), dünya çapındaki müşterilerimizle sahada yakından çalışmakta ve “yüksek kaliteli hizmet ve destek sağlayarak müşteri güvenini sürdürmek ve geliştirmek” amacında olan Roland DG ruhunu barındırmaktadır. Global SM Ödülleri yarışmasının amacı; bölgesel ve global olarak servis mühendislerinin teknik becerilerini ve yeteneklerini tanımanın yanı sıra kişisel gururlarını artırmak ve kapsamlı müşteri hizmetleri ve destek kaynağı olan Roland DG Care'in standartlarını yükseltmek için onları motive etmektir.

Results:
Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

2015 #WithRoland

Avrupa çapındaki müşterilerimize Japonya'da hayallerinin gezisini kazanma şansı verildi. Şanslı kazanan, hayal ürünü LEF konulu videosuyla David Solheid'di.

2014 SGIA Altın İmaj Ödülleri

Aşağıdakilere ek olarak, bu yılın prestijli Altın İmaj Ödülleri’nin kazanan 12 başvurusunun hepsi de Roland geniş formatlı yazıcılarda üretildi:

2014 Roland Yaratıcı Ödüller Yarışması

2014 Roland Yaratıcı Ödüller Yarışması, yetenekli Roland kullanıcılarının çeşitli ve bir o kadar orijinal eserlerini bir kez daha sergiledi. Başvurular, bir dizi endüstri ve uygulamayı içerdi ve üç kazananımız, Roland'ın Las Vegas'taki ilk inkjet kullanıcı konferansı olan imagiNATION 2014'e tüm masraflarının karşılandığı bir yolculuk yaptı.

2013 CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması

Corel Uluslararası Tasarım Yarışması bir dizi üretim ve tasarım disiplinini temsil ediyor ve dünyadaki CorelDRAW kullanıcılarının çeşitliliğini kutluyor. Yarışma kazananlarını görmek için CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması galerisini ziyaret edin.CorelDRAW International Design Contest gallery.

2013 CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması'nın büyük ödül kazananı Rusya’dan Alexei Oglushevich’i ve diğer tüm kategori kazananlarını tebrik ediyoruz.

Oglushevich'in büyük ödül paketi, yeni bir Roland VersaStudio® BN-20 masaüstü bas/kes cihazını içerir. Bu yıl düzenlenen yarışma, dünyanın dört bir yanından gelen ve yedi farklı kategoride yarışan binlerce yetenekli grafik tasarımcının başvurusuna ev sahipliği yaptı.

İlk sıra kategorisi sonuçları için kazanan Roland STIKA SV-15 vinil kesiciler:

2013 SGIA Altın İmaj Ödülleri

Roland Kullanıcıları Yarışmada, SGIA Altın İmaj Ödülü Jürisini Kendilerine Hayran Bıraktılar

Bu yılın Altın İmaj Ödülü’nü kazanan toplam 21 başvuru, Roland geniş formatlı yazıcılarda üretildi..

2013 "I Love Roland" Instagram Yarışması

ISA Expo 2013 fuarında katılımcılar, günlük iPad Mini yarışmamız için Roland standında (ya da gösteri alanında başka bir yerde sergilenen Roland ürünleriyle) fotoğraflarını çektiler ve fotoğraflarını Instagram’dan paylaştılar. Üç şanslı kazanan yeni tabletlerinin keyfini çıkarıyor. Instagram'da @Rolanddga hesabından bizi takip edin.

2012 SGIA Altın İmaj Ödülleri

Üstün yaratıcılık, tasarım çalışması ve işçilik sergileyen iki Roland işletmesi, Las Vegas'taki SGIA Expo'da düzenlenen 2012 Altın İmaj Ödülleri'nde en değerli ödülleri kazandı.

“Bina Grafikleri - Dijital Girişler” kategorisinde Kaliforniya’dan Gamut Medya -Brea; tavandan yere kadar duvar kâğıtları, satış noktası ekranları ve firmanın VersaCAMM inkjet bas/kes cihazları kullanılarak üretilen diğer grafikleri kapsayan renkli bir iç mekan dekorasyonu ve markalaşma kampanyası olan “Saladish” için altın kurdeleyi kazandı.

“Eşsiz Uygulamalar - Dijital Girişler” kategorisinde Kanada Ontario’dan Build A BirdhouseEast Whitby, Roland VersaCAMM’da yaratılan dijital olarak basılmış vinil grafiklerle süslenmiş özel kuş evlerinden oluşan ilginç bir koleksiyon olan “Creative Birdhouses” için altın kurdeleyle ödüllendirildi.

İkinize de tebrikler!

2012 Roland Yarış Deneyimi Yarışması

MHC Sign and Design'dan Mark Caron, 2012 Roland Yarış Deneyimi Yarışması büyük ödülünü kazandı. Richard Childress Racing'in “sahne arkası” turu ile tamamlanan Charlotte bölgesindeki en iyi motor sporları etkinlikleri için ücretsiz bir VIP gezi ile ödüllendirildi.

Mark, Roland Restyling “Born to Wrap” Facebook sayfasından (www.facebook.com/restyling) yapılan başvurular arasında “en cazip” olarak değerlendirilen Roland dijital baskı ekipmanı üzerine Roland Yarış Deneyimi Mücadelesi başvurusu için ödüllendirilmiştir.

Mark konuyla ilgili şunları yazdı: “Roland yazıcımızı aldığımızdan beri işimiz üç katına çıktı. Mürekkepler canlı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kaplanmış araçlarımızı rakiplerimizin kaplamaları ile karşılaştırdığımızda, büyük bir fark var. Roland mürekkeplerinin çok üstün olduğunu söyleyebilirsin! Roland, üst düzey müşteri hizmetleri teknisyenleri ve mükemmel bir garanti ile ürünlerini geride bırakıyor. Bas/kes özelliği, mağazada alandan tasarruf sağlar ve makine işini kusursuz bir şekilde yaparken sonraki tasarımımıza odaklanmamıza olanak tanır. Roland… Kaplama sektöründe TEK seçim.”

İyi dedin Mark!

2012 T-Shirtforums.com Yıllık Tasarım Yarışması

T-Shirtforums.com'un üyeleri, bu yılki sosyal medya temalı tasarım yarışmasında büyük ödülün kazananı olarak Fredericksburg, Va.’dan KA Grafix'i seçti. Firma ödül olarak, tüm mürekkep ve medya malzemeleriyle birlikte yeni bir Roland VersaStudio BN-20’yi kazandı.

Kazanan tasarım “Devler Savaşı”, en üst sıradaki iki sosyal medya şirketini komik ancak ilgi çeken bir görüntüyle ele alıyor. Grafik, Facebook'u açık bir kitap olarak resmediyor ve sayfalarını bir kadının yüzünü ortaya çıkaracak şekilde düzenliyor. Bu görüntü açıkça tasarıma hakim olsa da, Twitter'ın yükselişini temsil eden mavi tüylerden oluşan fırtına yüzünden saldırı altında görünüyor.

170.000'den fazla üyesiyle T-ShirtForums.com, sektörün en büyük çevrimiçi T-shirt tasarımcıları, baskıcıları, üreticileri ve girişimcileri topluluğudur. Forum her yıl www.t-shirtforums.com adresindeki web sitesi üzerinden temalı bir T-shirt tasarım yarışmasına sponsor oluyor.

2011 Roland Yaratıcılık Ödülleri

Roland DG'nin 30. yıldönümünü kutlayan Roland Yaratıcılık Ödülleri, dünya çapında Roland sahiplerinin en iyi eserlerini sergiledi. Başvurular; tabela, afiş ve araç kaplamalarından kişiselleştirilmiş aksesuarlara, takı tasarımlarına ve dekore edilmiş kıyafetlere kadar pek çok endüstri ve uygulamayı kapsadı.

Kuzey Amerika bölgesinde birincilik ödülü, Saladish restoran grafikleriyle ilgili çalışmaları için logo ve menülerden cam vitrinlerine ve duvar resimlerine kadar her şeyi bir VersaCAMM SP-540V ile basan Gamut Medya’nın oldu.

Latin Amerika bölge şampiyonu, Venezuela’dan BACA-DG idi. Coral Hernandez’in VersaCAMM VS-640 kullanılarak Roland’ın parlak backlit filme basılan çalışmalarını sergileyen Alma Mia sanat sergisindeki işleri ile şampiyonluğu kazandılar.

Kazananlarımızı tebrik eder ve katılan herkese teşekkür ederiz..

2011 CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması

We are proud to welcome Joseph Diaz and Fabio Selani to the Roland family. These top designers earned new Roland devices by competing with hundreds of other Corel artists internationally through the 2011 CorelDRAW® International Design Contest.

Diaz, Steampunk Stella's ile yaptığı başvurular için iki adet Roland ürünü kazandı. Büyük ödülü kazandığı için bir VersaCAMM SP-300i ve pazarlama/reklam kategorisinde en üst sırada yer aldığı için bir STIKA. Araç kaplamaları kategorisinde kazanan Fabio Selani'ye ikinci bir STIKA ödülü verildi.

Bir dizi üretim ve tasarım disiplinini temsil eden kategorilerle yarışma, dünyanın dört bir yanından gelen CorelDRAW yeteneğinin çeşitliliğini kutluyor. Kazananların tamamı için CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması galerisini ziyaret edin.

2010

How Not to Build the Perfect Printer Contest Winner

2009 CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması

CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması Kazananı ve Yeni VersaCAMM Sahibi

Aleksey Oglushevich

Altmıştan fazla ülkeden gelen profesyoneller, 2009 CorelDRAW Uluslararası Tasarım Yarışması'na katılarak birincilik ödülü en üst düzey Roland VersaCAMM VP-540i için yarıştı.

Oglushevich yarışmada, altı kategorinin ikisinde ilk sırada yer aldı.

  • Promosyon/Kişiselleştirme/Ödüller
  • Genel İllüstrasyon/Güzel Sanatlar..