DGSHAPE Yüksek Kaliteli Dental Restorasyonların Talep Üzerine Üretimi için Yeni Nesil DWX-42W Sulu Kazıma Makinasını Duyurdu

 

Hamamatsu, Japonya, 5 Ekim 2018 – Roland DG Corporation iştiraki olan ve 3D kazıma makinaları, 3D yazıcıları ve gravür makinaları da dahil olmak üzere dijital üretim araçlarının lider tedarikçisi DGSHAPE Corporation, popüler DWX-4W sulu kazıma makinasının varisi DWX-42W’nun piyasaya sürülmesini duyurdu.

According to Hisashi Bito, President of DGSHAPE, “The DWX-42W represents the latest addition to our growing portfolio of dental restoration technology. The DWX-42W builds on the legacy of Roland dental solutions that is advanced today by DGSHAPE Corporation and affirms DGSHAPE’s commitment to helping dental professionals increase their efficiency, reduce chair time for their patients, and increase their profitability.”

DWX-42W, en yeni cam seramik ve kompozit resinlerden son derece estetik restorasyonlar üretebilir. DWX sulu platformda, yeni kazıma uçları, artırılmış Otomatik Uç Değiştirici (ATC) kapasitesi, ethernet bağlantısı ve yeni DGSHAPE mühendislik spindle (patent bekleyen) dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme yapılmıştır. .

Ek önemli yükseltmeler arasında azaltılmış hava basıncı ve hacim gereksinimleri (mevcut basınçlı hava kaynağıyla çalışmak için daha uyumlu), %50'ye varan daha hızlı kazıma süreleri ve artırılmış stabilite ve hassasiyet için güçlendirilmiş çerçeve tasarımı bulunur.

 

Tüm DWX dental makinelerinin temel taşı olan Bito yorumları, kullanım kolaylığıdır. Operasyon bir düğmeye basmak kadar basittir. Açık yapıları, teknisyenlerin aşina olduğu esnek yazılım ve tarayıcı kullanımı sunar. Altı istasyonlu ATC, gözetimsiz üretim için gereken şekilde kazıma uçlarını değiştirir. Diğer gelişmiş özellikler arasında, kullanıcıların yüksek hacimli üretim için tek bir bilgisayardan dört makineye yönelik ayarları hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlayan bir Sanal Makine Paneli (VPanel) bulunmaktadır. VPanel, operasyonel durumunu izler ve kazıma ve bakım bitiminde e-posta bildirimleri gönderir.

Bito, bir klinikte tek bir makine olarak veya bir laboratuvar ortamında bir DWX-52D ile eşleştirilen DWX-42W'nun, büyüyen işletmeler için artan müşteri gereksinimlerini karşılamak adına tekliflerine katkıda bulunarak ölçeklenebilirliği kolaylaştırdığını söyledi.

KEŞFET DWX-42W